Az oldal elköltözött ide: http://bleachszerepjatek.forumotion.net/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kamitora Kenzo

3 posters

Go down

Kamitora Kenzo Empty Kamitora Kenzo

Témanyitás  Kamitora Kenzo Szer. Okt. 29, 2008 9:45 pm

Név: Kamitora Kenzo
Kaszt:Shinigami
Rang:3.
Osztag:11
Felszerelés:Zanpakuto
Kinézet: Hosszú sötét barna haj, barnás zöldes szem, nem szokványos shinigami ruha.
Év:150 éves
Nem:Férfi
Zanpakuto:
Neve:GureAkki (Sötét Démon)
Fajtája:Föld
Shikai: Parancs szóra megnő és a markolata fekete lesz és a végén egy lánc van ami nagyon erős és végén egy penge van
Parancsszó:Okiru GeruAkki (Támadj Sötét Démon)
Bankai: Egy nagy fekete farkas lesz és a ruhám teljesen fekete lesz nem igazán Shinigami ruha. A farkas fogaiban méreg mirigyek vannak.
Szint:1
Előtöri.
Egy teliholdas éjszaka mentem hazafelé egy koncertről. De haza felé egy 10 fős banda megtámadót. Megprobáltam felvenni velük a harcot de nem sikreült. Csak 3 embert tudtam legyőzni. Mikor lefogot 2 ember akkor kérdeztem tőllük.
-Miért csináljátok ezt?
-Mert nekünk ez az életünk.
Ekkor a főnök egy kést nyomot a szívembe. Mikor magamhoz tértem akkor egy másik világban voltam. Felálltam és körbe néztem de legelőször a ruhámat vettem észre magamon.
-Mi történt a ruhámmal!?
Ekkor egy férfi jött elő egy házból. Oda lépet hozzám és elkezdtem vele beszélgetni.
-Én Kamitaro Kenzo vagyok. És maga?
-Én Naritao Itero vagyok.
-Hol a fenében vagyok és mi let a ruhámmal?
-A perem vidékén vagy és a ruhád az nincs itt mert itt mindenkin kimono van.
-Azt tudom hogy nincs itt de miért.
-Mert meghaltál.
Ahogy Naritao ezt kimondta tudtam hogy mitörtént. ~Már emlékszem a banda főnöke megölt.
-Gyere Kamitora majd én gondodat viszelem.
-Köszönöm nem kell.
-Ne elenkez. Majd nállam dolgozol és laksz.
-Rendben.
Naritao egy nagy házhoz vezetet engem és mondta hogy itt lakik. Nekem nagyon megtetszet a hely. De mikor több ember jött elő és köszöntek Naritaonak akkor tudtam meg hogy ki ő.
-Úram ez a fiú ki?
-Ő az új gondnok itt és ő is itt lakik.
-Hello én Kamitora Kenzo vagyok.
Sokáig dolgoztam Naritaonak és már 50 év múlva megszólalt Naritoa.
Kamitora neked nagyon nagy erőd van és lélek energiád szerintem jó Halálisten lennél a képességeid megvannak hozzá.
Én csak néztem hogy mit beszél de elmondta nekem hogy mik a Halálistenek. Ezért másnap reggel Naritao és én elmentünk a lélek képző akadémiára ahova kis erőfeszitéssel bejutotam a legjobbak közé. Az akadémián jól tanultam és nagyon jól bántam a kardal. Ezért a 11.-dik osztagba raktak. Már kedztem elég sok barátot szerezni mikor egyik ellenfelemmel Isakéval elkellet mennem a földre és ott néhány lidárcet megölni. Isake már elég rég ott volt a 11.-dik osztagba. Mikor leértünk a földre rögtön 6 lidércbe futotunk. Isake 3 leválalt és így nekem is 3 maradt. Nekik rontotam a kardommal de nem mentem sokra vele. De Isake oda szólt.
-Te bolond mond a parancsszót.
-Rendben Támadj Sötét Démon!!!!
Ekkor a kardom átváltozot. Így már Isake is megkönyebbült.
-Gyertek ti dögök.
Isake már az útlsót ölte meg mikor én már végeztem.
-Nagyon jó volt Kamitora.
-Köszi Isake.
Ekkor Isake és én jó barátok lettünk.

Bankaim elérése.

Ahogy már Isakéval barátok voltunk mi mentünk minden fele mikor egy pokol lepke jelent meg. Amiben ez állt benne "Kamitora ha szeretnéd az erődet megnővelni gyere el hozzám a földre.". Mikor megtudtam hogy Urahara az akkor nyomban mentem is a földre. Isake meg mondta hogy majd falaz nekem. Mikor Uraharához értem ő már várt.
-Hello Kamitora.
-Üdv Urahara.
-Na gyere útánnam. Tudom hogy szeretnéd a bankait használni.
-Igen.
-Megyünk akkor a gyakorló terembe.
Majd a bolt alá mentünk ahol egy nagy hely volt a gyakorlásra.
-Na Kami akkor most anyi a dolgod hogy ebbe a bábuba szúrd bele a kardod.
-Rendben.
Ahogy beleszúrtam az rögtön felvette a kardom lelkének az alakját ami egy nagyon nagy farkas volt. Már kis hilyán megilyedtem mikor hozzám szólt.
-Na Kamitora akkor most megküzdünk valamyelyik karddal letudsz engem győzni.
-Rendben csak azt kell megkeresnem amelyik leginkább hasonlít rád.
Ekkor nekem rontot Gure Akki. A támadás elől sikerült elugornom és egy kardot fel vennem de az eltört. És kezdtem rájönni az 5. kardnál hogy nem a kard formálya a lényeg. Ekkor hittem benne hogy legyőzöm Gure Akkit és felvettem egy kardot ami nagyon gyengének látszot de nem tört el. Ekkor támadot Gure Akki és nem tört el de egyszer csak eltünt Gure Akki.
-Hova tünt?
-Majd holnap folytatod. Most pihenj.
Ez így ment 1 héten át majd a nyolcadik nap sikerült legyőznöm és elkezdtem a Bankaimat használni. Ahogy használtam egy hatalmas fekete farkas jelent meg és a ruhám fekete lett teljesen és egy medál jelent meg a nyakamba. A Zanpakutom markolata csont lett és a penge is de azzal is lehetet vágni. Majd amikor támadni akartam a frakas úgy mozgot ahogy én mozgattam a kardot. 2 hét múlva tökéletesen használtam a Bankaimat. Majd mentem vissza az osztaghoz és megköszöntem mindent Uraharának. Majd Mikor oda értem Isake mondta hogy sokan voltak akiknek hiányoztam majd azokat is felkerestem.
Kamitora Kenzo
Kamitora Kenzo

Hozzászólások száma : 9
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 29.

Vissza az elejére Go down

Kamitora Kenzo Empty Re: Kamitora Kenzo

Témanyitás  Zaraki Kenpachi Csüt. Okt. 30, 2008 2:37 am

Jol haladsz de a hibákat javicsd ki.
És utána el fogadom.
És írd be magad a népszámlálásba és csináld még meg a karakterlapot és kész vagy!!!!
És üdv az osztagomba !Twisted Evil
Zaraki Kenpachi
Zaraki Kenpachi
Admin

Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tisztalelkekvárosa 6500 lélekenergia/ 11. osztag kapitánya (Ne számítson kedveségre aki ide kerül)

Vissza az elejére Go down

Kamitora Kenzo Empty Re: Kamitora Kenzo

Témanyitás  Kurosaki Ichigo Csüt. Okt. 30, 2008 3:47 pm

Elöször is üdv az oldalon, és akkor kezdeném.
Na én azt mondom hogy az elötörid jó , de Ban-Kai-nem inditható(nem lehet ne ban-kai-d azt a játék során lehet meg szerezni.) De mível én nem írtam be a szabályok hozz más szoval az én híbám ezért meg tarthatod.
3.Tiszt nem lehetsz mert az eredetileg Ikkaku ezért lécci írd átt.

1. Szint:100pont / Lélekenergia: 5000 / Ban-Kai: 6800.

Kérek egy karilapot aztán játszhatsz.(Lassacskán indul egy kaland ha csatlakozol annak örülnék.) és írd be magad a népszámlálás hoz.(Ha akkarsz valamelyik Bleach szereplö leni szoj.)
Kurosaki Ichigo
Kurosaki Ichigo
Admin

Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 15.
Tartózkodási hely : helyetes Shigigami/A zangetsu birtokosa/Bankai használó/ Valahol a tisztalelkek városában

https://bleach-szerepjatek.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kamitora Kenzo Empty Re: Kamitora Kenzo

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.