Az oldal elköltözött ide: http://bleachszerepjatek.forumotion.net/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nakamura Shiori

4 posters

Go down

Nakamura Shiori Empty Nakamura Shiori

Témanyitás  nakamura_shiori Hétf. Nov. 17, 2008 7:15 pm

Kora: 200 év

Neme: nő

Született: szeptember 25.

Haja színe: narancssárga

Szeme színe: zöld

Fegyvere: Yukiryou

Osztag és rang: 6.osztag 3.tisztje

Fegyver szólítási parancs: Fagyaszd be a teret és az időt, Yukiryou!

Fegyver képességei: Fagyasztás, bármilyen hó tipusú fegyver leblokkolása és a hóburok illúzió

Tulajdonságai: Kedves lány, szereti a hadnagyát, Renjit. A Rukongai egyik legszegényebb részén lakott, az akadémiai vizsgái kitűnőre sikerültek. A shinigami-k között sok barátja van és ismeri Ichigo-ékat is.

Fegyverének kinézete: Egy átlag katanához képest valamivel nagyobb pengéje van, a markolata vörös alapú és narancssárga szalag van rajta. A markolat végén egy világoskék szalag lóg.



Így haltam meg:
Nakamura Shiori a nevem, Tokyo-ban lakom. A szüleim kedvesek és nagyon jól végzik a munkájukat. Az apám építészmérnök, az anyám pedig fodrász. Van egy bátyám, akit Takashinak hívnak és nagyon szeretem őt. Mellesleg a családomból én vagyok az egyetlen, aki látja a szellemeket és beszélni is tud velük, de a többieket ez nem zavarja. Apa egy konferenciára készül és én is vele megyek, hogy útközben kitegyen az iskolánál. Ám a dolgok nem úgy alakultak, ahogy azt apa tervezte. Az úton elénk ugrott egy őz (mivel erdei úton mentünk) ésmikor apa félrekormányzott, nekiment egy fának a kocsi. Az apám kisebb karcolásokkal túlélte, mert ott volt a légzsák, de én belehaltam a sérüléseimbe. Mikor rájöttem, hogy halott vagyok, elmenekültem és futottam, ahogy csak bírtam. Hamarosan visszaértem Tokyo-ba és összefutottam egy szörny szerű lénnyel. Nem tudtam mit tegyek, ezért elfutottam előle. Csak futottam és futottam, egyszer csak megjelent egy fekete kimonós srác és megölte a szörnyet.
-Jól vagy? -kérdezte kedvesen.
-Persze, köszönöm.
-Máskor vigyázz a lidércekkel! Az ilyen reiatsu-jú lelkeket szeretik, mint te.
-Ez a szörny egy lidérc volt?
-Igen, de most elküldelek egy olyan helyre, ahol majd jobb életed lesz szellemként, mint itt. -mondta és a homlokomra nyomta a kardjának markolatának végét és átkerültem a Rukongai-ba.

Így lettem halálisten:
Mivel a Rukongai-ban egyre növekedett a reiatsu-m, ezért jelentkeztem a Lélektovábbképző Akadémiára. Az akadémián szorgalmasan tanultam, de pont ezért mindenki utált. A hajam is kissé szokatlan színű volt, mert lányok körében a vörös volt a megszokott szín, nem az élénk narancs. A tanárok szerettek attól függetlenül, hogy a Rukongai-ról jöttem. Mikor végeztem az akadémián, a kitűnő vizsgaeredményemmel egyből felvettek a 13 osztag közé. Az osztagok kapitányai közül kettő volt aki bevett volna az osztagába, az egyik Soi Fong volt, a másik Kuchiki Byakuya kapitány. Végül én Kuchiki kapitány mellett döntöttem, és a 6.osztag tagja lettem. Abarai-kun nagyon rendes volt és mindent megmutatott nekem a városban és az osztag irodájában. Néhány év múlva sikerült kivívnom Kuchiki kapitány elismerését és felküzdöttem magam a 3.tiszti szintre. Egyszer elmehettem az emberek világába, pontosabban Karakurába Abarai-kunnel, hogy megismerjem Kurosaki Ichigo-t, aki egy helyettes shinigami. Karakurában még megismerkedtem Ishidával, Orihimével, Chad-dal, Yoruichi-vel, az Urahara vegyesbolt tagjaival, Rukia-channal, Ichigo családjával és Ichigo-ék osztálytársaival is. most a Soul Society-ben dolgozom és keményen edzek, hogy elérhessem én is a Ban-Kai szintet, mint Ikkaku-san, abarai-kun és Ichigo.


Ennyi lenne Shiori múltja, remélem jó lett =3

nakamura_shiori

Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : Soul society, Hueco Mundo, Karakura =3

http://bleachichiruki.lapunk.hu

Vissza az elejére Go down

Nakamura Shiori Empty Re: Nakamura Shiori

Témanyitás  Kurosaki Ichigo Hétf. Nov. 17, 2008 10:47 pm

Üdv az oldalon.
Az elötörid elfogadom.(igaz elégrövid lett de nagyon jó) 1. szint: 100pont / 3.-tisztként / a lélekenergiád : 2350
A lélekenergiád írd be a profilodhoz és a karilapodat megnézem.
ja igen és rakj be valami képet a kardodrol.(ha nem gond)
Kurosaki Ichigo
Kurosaki Ichigo
Admin

Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 15.
Tartózkodási hely : helyetes Shigigami/A zangetsu birtokosa/Bankai használó/ Valahol a tisztalelkek városában

https://bleach-szerepjatek.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Nakamura Shiori Empty Yukiryou

Témanyitás  nakamura_shiori Hétf. Nov. 17, 2008 11:18 pm

itt a kard:
Nakamura Shiori 1217253150lastscan_www.kepfeltoltes.hu_

nakamura_shiori

Hozzászólások száma : 3
Csatlakozás ideje : 2008. Nov. 16.
Age : 29
Tartózkodási hely : Soul society, Hueco Mundo, Karakura =3

http://bleachichiruki.lapunk.hu

Vissza az elejére Go down

Nakamura Shiori Empty Re: Nakamura Shiori

Témanyitás  Zaraki Kenpachi Csüt. Nov. 20, 2008 1:14 am

Helló az oldalon és ha kész a karilapot jó játékot! Very Happy
Zaraki Kenpachi
Zaraki Kenpachi
Admin

Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tisztalelkekvárosa 6500 lélekenergia/ 11. osztag kapitánya (Ne számítson kedveségre aki ide kerül)

Vissza az elejére Go down

Nakamura Shiori Empty Re: Nakamura Shiori

Témanyitás  Abarai Renji Csüt. Nov. 20, 2008 7:09 pm

Nos Zaraki én már le is ellenőriztem a karilapot
Abarai Renji
Abarai Renji
Admin

Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : A hátam közepén ahol van a helyem na nem tom

Vissza az elejére Go down

Nakamura Shiori Empty Re: Nakamura Shiori

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.