Az oldal elköltözött ide: http://bleachszerepjatek.forumotion.net/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.)

4 posters

Go down

Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) Empty Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.)

Témanyitás  Kurosaki Ichigo Vas. Nov. 23, 2008 4:31 pm

it az erdö található.
Kurosaki Ichigo
Kurosaki Ichigo
Admin

Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 15.
Tartózkodási hely : helyetes Shigigami/A zangetsu birtokosa/Bankai használó/ Valahol a tisztalelkek városában

https://bleach-szerepjatek.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) Empty Re: Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.)

Témanyitás  Hitsugaya Toushiro Vas. Nov. 23, 2008 11:57 pm

A csapatomal elindultam átt vízsgálni az erdöt de egyelöre nem találtunk semít. -rendben akkor most szétválunk és ha valaki talál valamit akkor azonal szóljon, amik lidércek most behatoltak azok bisztos hogy egy kisebb csoportban mozgolodnak, szóval senki ne próbáljon hösködni megértetétek? -Ha valaki talál valamit azonal jelezen és akkor mi is oda sietünk. -Mondta jó hangosan Hitsugaya Kapitány.
Hitsugaya Toushiro
Hitsugaya Toushiro

Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 16.
Tartózkodási hely : Tisztalelkek-városa /10.-osztag kapitányi irodája

Vissza az elejére Go down

Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) Empty Re: Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.)

Témanyitás  Abarai Renji Kedd Nov. 25, 2008 12:19 am

Ahogy az erdőbe értünk Hitsugaya elmondta hogy szét válunk.
-Rendben Kapitány.
Majd mentem az útamra és azon gondolkodtam hogy mi lesz ha találkozok egy csapattal.
Abarai Renji
Abarai Renji
Admin

Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : A hátam közepén ahol van a helyem na nem tom

Vissza az elejére Go down

Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) Empty Re: Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.)

Témanyitás  Ken Aruya Kedd Nov. 25, 2008 8:06 pm

-Értve!-intetem a kezemmel, hogy megértettem, majd ismét zsebre dugtam. Hát igen, elég türelmes és idegesítő típus vagyok, de mit csináljak? Nem is akarok megváltozni...
Ken Aruya
Ken Aruya

Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 18.

Vissza az elejére Go down

Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) Empty Re: Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.)

Témanyitás  Abarai Renji Kedd Dec. 02, 2008 12:24 am

Nos Zarakit vagy Ichit megkérném hogy írják le hogy mitörténik velünk és a hegyekbe is ha nem gond mert én játszok és nem is tudom a kaland kimenetelét
Abarai Renji
Abarai Renji
Admin

Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : A hátam közepén ahol van a helyem na nem tom

Vissza az elejére Go down

Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) Empty Re: Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.)

Témanyitás  Abarai Renji Kedd Dec. 02, 2008 11:47 pm

nos Suei Nagai átveszi a helyem a kalandban én meg segitek a mesélőknek.


Mindenki elindult a saját útjára. Hitsugaya ahogy mentél találkoztál 3 hollowwal akik nem vettek észre, te döntöd el hogy megtámadod őket vagy nem.
Ken ahogy te is mentél találkoztál 2 hollowwal az erdő nyugati részén, Te döntöd el hogy ott hagyod őket vagy megtámadod.
Suei te keletnek mentél és te is találkoztál 2 hollowwal eldöntheted hogy megtámadod őket vagy szólsz a többieknek.
ha harcoltok akkor részletesen írjátok le.
Abarai Renji
Abarai Renji
Admin

Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : A hátam közepén ahol van a helyem na nem tom

Vissza az elejére Go down

Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) Empty Re: Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.)

Témanyitás  Hitsugaya Toushiro Szer. Dec. 03, 2008 3:10 pm

Mikor meglátam a 3-hollow-ot elöhuztam a Zanpakutom és neki támadtam a 3-om lidérc nek, akik rögtön észre vedtek és rám támadtak.
A 3-om lidérc böl ketöt legyöztem mire megtámadot még 6-lidérc ami egybe olvadt. -A fenébe sokal nehezeb lesz mind gondoltam. -Mondtam és neki támadtam a lidércnek. Hiába támadtam, a böre és a feje olyan kemény volt hogy nem tudtam megsebesíteni és elpusztitani. ~Milyen lidérc ez még soha nem találkoztam ilyenfajtájú lidércel amit nem lehet megsebesíteni? A fene muszáj máshogy megtámadnom. -Gondoltam magában Hitsugaya.
-Most megeszlek halálisten és akkor végre nem lesztöbb bajom veled. -Mondta a lidérc.
-Lehet probálkozni.- Mondtam a lidércnek. És elöre tartotam a kardom és azt mondtam. -Urald a fagyos égboltot, jég förgeteg.!!!!Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) 5_www.kepfeltoltes.hu_ És rátámadtam a lidércre aki nem tudodt kitérni a támadás elöl és megsebesült. Kiderült hogy csak a karját és a teste egy részét pusztitota el a támadás.
-Micsoda még mindig életben van? Hát ez hogy lehet? -Mondtam. -Hmmm, ez a támadás majd nem elpusztítot de csak majd nem. -Mondta alidérc. És víssza növesztete a végtagjait. -Most akkor én támadlak meg. -Mondta alidérc. És nekem is támadt és folyamatosan védekeztem. ~Megkell próbálnom a fejét eltalálni és akkor végre meghall. -Gondolta magában Hitsugaya. A lidérc épen mega akkart ütni de sikeresen kivédtem és a háta mögé kerültem és megint megtámadtam. - Jég förgeteg!! Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) 5_www.kepfeltoltes.hu_ kiáltotam el magam és síkerült a fejét eltalálni így a lidérc megsemisült. -Ha ilyen nehéz ezeket a lidérceket megsemisiteni akkor segítenem kell a töbieknek. -Mondta Hitsugaya és elment meg keresni a töbieket.
Hitsugaya Toushiro
Hitsugaya Toushiro

Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 16.
Tartózkodási hely : Tisztalelkek-városa /10.-osztag kapitányi irodája

Vissza az elejére Go down

Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) Empty Re: Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.)

Témanyitás  Ken Aruya Csüt. Dec. 04, 2008 7:10 pm

Megyek, megyek, megyek, megyek és me...Jééé! 2 hollow!
-Asszem itt gyilkolás lesz...-mondtam magamnak, majd lassan elsétáltam előttük.
-Hé teeee! Mit keresel itt?
-Sétálgatok...
--Te egy shinigami vagy, nem versz át! ÁÁÁÁÁÁ-azzal nekem esett az egyik, az első csapás elől zsebre tett kézzel elhuzódtam, a másiknál az egyik kezemet kivettem a zsebből, és a kardommal villámgyorsan vágtam le a kezét. Ordított, majd dühösen nekem rontott, de természetesen helyváltoztatás nélkül legyőztem.
-Nah, mivan? Te nem támadsz?-a másik kicsit ijedten akart harcolni, de mire észrevett volna, már mögötte álltam, természetesen ellenkező irányban, mint ő. Hirtelen elporladt, ugyanis kettévágtam a maszkját. Lassan eltettem a fegyverem, és azon töprengtem, hogy mit csináljak, azonban Hitsugaya utólért, és elkezdett kérdezősködni.
Ken Aruya
Ken Aruya

Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 18.

Vissza az elejére Go down

Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) Empty Re: Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.)

Témanyitás  Hitsugaya Toushiro Pént. Dec. 12, 2008 11:03 am

-Ken!! megkell keresnünk nagait ezek a hollow-ok mások mint az edigiek segítenünk kell neki. Mondtam és elindultunk együt megkeresni Nagai-t.
Hitsugaya Toushiro
Hitsugaya Toushiro

Hozzászólások száma : 8
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 16.
Tartózkodási hely : Tisztalelkek-városa /10.-osztag kapitányi irodája

Vissza az elejére Go down

Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) Empty Re: Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.)

Témanyitás  Ken Aruya Kedd Dec. 30, 2008 5:14 pm

//Elnézést, kérhetnék ettől valamivel jobb helyesírást, mert ez azért már kicsit bántja a szememet. KÖSZI!//
-Nagai éppen...ööö...Arra van!-mondtam, majd odamutattam a kardommal.
-Jelenleg két lidérccel harcol, és ő van fölényben, tehát nem kell aggódni!-mondtam, közben ismét zsebre tettem a kezemet, és így indultam el Nagai felé.
Ken Aruya
Ken Aruya

Hozzászólások száma : 11
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 18.

Vissza az elejére Go down

Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.) Empty Re: Erdök (itt elég békés és igen jó gyakorló helynek.)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.