Az oldal elköltözött ide: http://bleachszerepjatek.forumotion.net/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kurosaki Hintaro

4 posters

Go down

Kurosaki Hintaro Empty Kurosaki Hintaro

Témanyitás  Kurosaki Hintaro Hétf. Dec. 22, 2008 11:05 pm

Név:Kurosaki Hintaro
Kor:17nek látszik
születésnap:Február 30
Kaszt:Shinigami
Rang:11.osztag 4.tiszt
jellemzői:Kedves (álltalában),szeretharcolni & szereti lopni a napot.
Kinézet a képen látszik.
Zanpakutoneve:Rainmaru Rain=Eső
Előhívása(víz):Roppancs szét Rainmaru
Előhívása(jég):Fagyazd meg Rainmaru
Előhívása(jég+víz)Fagyjon át az egész világ Rainmaru
A zanpakuto eleme(i):víz & jég ez az egyetlen Zanpakuto amelynek 2 eleme is van.
Shikai formája:A kard lemásolja önmagát és a két kardot a markolatuknál összekacsolom kétélű kard lessz
Bankai:A kard kék lessz & elő tudok hívni egy sárkányt amelyik folyhat & jéggé is válhat.


Egy napon mikor indultam haza felé elgázolt egy autó.A korházban nem tudtak megmenteni.Egy ideig Ichigonál voltam de egy halálisten elküldött a lekek világába.Naggyából 14 évig éltem a peremvidék 32 kerületében.Egyszer csak arra lettem figyelmes hogy miket tudok a lélekerőmmel.Azonnal felfigyelt erre a Halálistenek Akadémiája.Ott több évig tanultam folyamatosan.A tanulásom második évében találkoztam egy lánnyal.A neve Asuya Hinako.Együtt levizsgáztunk és ugyan abba az osztagba kerültem mint ő.Mindketten a 11.osztagba.5évvel később ki akarták végezni Kuchiki Rukiát & én pont össze találkoztam a 2.ágú Kurosaki Ichigóval a testvéremmel(2.ágú=Egy család kétfel bomlott a családnevét megtarva).Mivel a tesóm volt ezért mellé áltam ekorra már az osztag hadnagy után voltam a 3. legerősebb.Mikor már 3 kapitány is elment(Aizen,Gin,Tousen)Átvettem Aizen hellyét és én lettem az új kapitány a hadnagyom pedig Asuya Hinako lett.És lényegében az osztagom segítette Ichigót minden tekintetben.A bankai-t úgy szereztem meg hogy amikor ostromolták a lidércek a lelkek városát szinte minden barátom meghalt Ichigo még néhány haverom & Asuya maradtunk de Asuya már haldoklott.Modtam Ichigónak:Hé vidd el innen Asuya-t de gyorsan.De azt válaszolta-Inkább vigyék el a többiek.Miután ezt kimondta ráéreztem a bankaiomra hirtelen elő is hívtam a bankai-omat.Az erőm akkora lett hogy még én is féltem kicsit tőle.Nekirontottam a lidércelnek.
Mikor előhívtam az eggyik ellenfelem azonnal elporladt ott a helyben.Salynos valami történt ezért át is változtam egy lidércé & így lettem Vaizard.A vaizard maszkom nagyon félelmetes volt.Egy majdnem kerek maszk volt amely a jobb szeménél vörös csíkok voltak.A csíkok úgy álltak mint vmilyen karmolás vagy egyfajta sebhelly.Hatalmas erőt kaptam.Ez erő birtokában napokig meg tudtam tartani a Vaizard alakom.Ezért száműztek a lelkek világából mivel ichigo is az emberek világában volt megalapítottuk az emberi világban a Vaizardok csoprtját amelynek feledata az volt hogy ki irtson minden lidércet.Volt olyan hogy 1-1 hétre átmentem a lelkek világába amikor először meglátott Asulya azt kérte tőlem hogy vátoztassam Vaizardá.Úgy örültem neki hogy nem halt meg.Meg tettem vaizard lett ő is olyan könnyen vette mint én.Véegül a halálisteneknek annyira elegük lette hogy több 1000 halálisten nem birt volna el velünk a 20 Vaizardal.Végül belenyugodtak ebbe.Nem tudták legyőzni a 20 Vaizardot.A végén átmentem a lidércek világába.Megöltem minden lidércet.Ide került a Vaizardok városa.Aizen-t megtaláltam harcoltam ellene Gin & Tousen ellen is.De sajna Aizen-t nem tudtam legyőzni.Ez a veszély még fenn állt.A védőfal ami elválasztotta az emberek & a lelkek világát meg kellet bontani.A halálistenek városa megmaradt de nem kellet már átjárókat nyitni.De mivel a halálistenek főkapitánya nem engedett volna ilyet meg kellet volna ölni.De végül bele egyezett.Amikor felbomlott a fal az emberek szinte halálra ilyedten mondhatni menekültek.El telt azóta jó pár évtized az emberek megértették a halálisteneket de csak japánban.Ezért Japánban magas volt mindenki lélekereje.Engem visszavettek a Kapitányok közé.Vissza kerültem a régi osztagomba.
Ennyi volt.


A hozzászólást Kurosaki Hintaro összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 26, 2008 9:06 pm-kor.
Kurosaki Hintaro
Kurosaki Hintaro

Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 22.
Age : 28
Tartózkodási hely : 1. szint: 100pont / Lélekenergia:6000 / Ban-Kai: 7000 / Hollow maszk: 1000 Soul Society

http://www.soulsociety.power-rpg.com

Vissza az elejére Go down

Kurosaki Hintaro Empty Re: Kurosaki Hintaro

Témanyitás  Kurosaki Ichigo Kedd Dec. 23, 2008 1:01 pm

Hát nem tom hogy elfogadjam e. Ezzen még gondolkodnom kell és megbeszélem Zaraki val és Abarai-al is.
Kurosaki Ichigo
Kurosaki Ichigo
Admin

Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 15.
Tartózkodási hely : helyetes Shigigami/A zangetsu birtokosa/Bankai használó/ Valahol a tisztalelkek városában

https://bleach-szerepjatek.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kurosaki Hintaro Empty Válasz

Témanyitás  Kurosaki Hintaro Szer. Dec. 24, 2008 12:52 am

Nyugodtan gondolkozz addig én meg még dolgozom rajta 1 kicsit.
Kurosaki Hintaro
Kurosaki Hintaro

Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 22.
Age : 28
Tartózkodási hely : 1. szint: 100pont / Lélekenergia:6000 / Ban-Kai: 7000 / Hollow maszk: 1000 Soul Society

http://www.soulsociety.power-rpg.com

Vissza az elejére Go down

Kurosaki Hintaro Empty Re: Kurosaki Hintaro

Témanyitás  Kurosaki Ichigo Szer. Dec. 24, 2008 3:36 pm

Na akkor sorolom hogy mi a gond.

1. A rokoni kapcsolatal nincs semigondom, de még a többi Adminak is bele kell egyezni.
A történetel sincs nagyob gond, de lehetne jobb.(A ban-kai-d megszerzése lehetne hosszab is.)

2. Ichigo nem igen futamodna meg a harc elöl föleg hogy ott van neki a Ban-Kai-ja is.(és én se nagyon ezért választotam öt mint karakterem a játékban).

3. Vizard maszkod csak ugy lehet hogy ha egy kicsikét részletesen leirod hogy mikor észlelted és hogy miközben.(harc vagy bármilyen foglalkozás közben.)és nem ölhetek csak ugy halál isteneket.

4. Harcolhatál Aizenel, Gin és Tousen-ellen de akkor biztos kikaptálvolna és nem lesz 20-osztag.

//Na egyelöre ennyi, és remélem nem haragszol meg ezek miatt(Várom a többi Admin véleményét is.)//
Kurosaki Ichigo
Kurosaki Ichigo
Admin

Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 15.
Tartózkodási hely : helyetes Shigigami/A zangetsu birtokosa/Bankai használó/ Valahol a tisztalelkek városában

https://bleach-szerepjatek.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kurosaki Hintaro Empty Ok

Témanyitás  Kurosaki Hintaro Szer. Dec. 24, 2008 5:53 pm

Javítottam rajta egy de nem tom hogy eleget e.
Kurosaki Hintaro
Kurosaki Hintaro

Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 22.
Age : 28
Tartózkodási hely : 1. szint: 100pont / Lélekenergia:6000 / Ban-Kai: 7000 / Hollow maszk: 1000 Soul Society

http://www.soulsociety.power-rpg.com

Vissza az elejére Go down

Kurosaki Hintaro Empty Re: Kurosaki Hintaro

Témanyitás  Abarai Renji Szer. Dec. 24, 2008 7:04 pm

Üdv az oldalon nos bocsi hogy enyit ugatunk neked de az előtöridben nem nagyon találok kivetni valót csak az hiányzik hogy a Zanpakutod neve és képessége,az osztagod és rangod, korod nemed és ha nem tudod hogy csináld nézd meg Kamitora Kenzo adatlapját és akkor sikeresen meg van és akkor már egy adatlapot kérnék tőlled majd játszhats. És ezenel kivánok békés boldog szép karácsonyt.
Abarai Renji
Abarai Renji
Admin

Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : A hátam közepén ahol van a helyem na nem tom

Vissza az elejére Go down

Kurosaki Hintaro Empty ok

Témanyitás  Kurosaki Hintaro Szer. Dec. 24, 2008 8:49 pm

Már van!
Kurosaki Hintaro
Kurosaki Hintaro

Hozzászólások száma : 33
Csatlakozás ideje : 2008. Dec. 22.
Age : 28
Tartózkodási hely : 1. szint: 100pont / Lélekenergia:6000 / Ban-Kai: 7000 / Hollow maszk: 1000 Soul Society

http://www.soulsociety.power-rpg.com

Vissza az elejére Go down

Kurosaki Hintaro Empty Re: Kurosaki Hintaro

Témanyitás  Kurosaki Ichigo Csüt. Dec. 25, 2008 12:11 pm

Na az elötöridet elfogadom.

1. szint: 100pont / Lélekenergia:6000 / Ban-Kai: 7000 / Hollow maszk: 1000

a hollow maszkod azért ennyi mert keveset irtál, de persze egy 1000-sel nö ha a lélekenergiád eléri a 7000-et.

A tartozkodási helyhez irdbe.

És boldog karácsonyt és új évet.
Kurosaki Ichigo
Kurosaki Ichigo
Admin

Hozzászólások száma : 167
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 15.
Tartózkodási hely : helyetes Shigigami/A zangetsu birtokosa/Bankai használó/ Valahol a tisztalelkek városában

https://bleach-szerepjatek.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Kurosaki Hintaro Empty Re: Kurosaki Hintaro

Témanyitás  Zaraki Kenpachi Pént. Dec. 26, 2008 10:14 am

Elöször is üdv az oldalon. Másodszor nem sokk kivetni való van az elötöridben néhyány kiseb hiba van de azok anyira kicsik ,hogy nem számitanak. Harmadszor csináld meg az elötörid elejére amit Renji mondot. Negyedszer csinálj egy karilapot és végül, boldog új évet és jó játékot!!!

És én is elfogadom az elötörid és a pontokat amit Ichigo adot.
Zaraki Kenpachi
Zaraki Kenpachi
Admin

Hozzászólások száma : 38
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 17.
Age : 32
Tartózkodási hely : Tisztalelkekvárosa 6500 lélekenergia/ 11. osztag kapitánya (Ne számítson kedveségre aki ide kerül)

Vissza az elejére Go down

Kurosaki Hintaro Empty Re: Kurosaki Hintaro

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.