Az oldal elköltözött ide: http://bleachszerepjatek.forumotion.net/forum.htm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Madaru Hanaku

2 posters

Go down

Madaru Hanaku Empty Madaru Hanaku

Témanyitás  Hanaku Pént. Jan. 16, 2009 12:10 am

Név: Madaru Hanaku
Kor: 18-nak néz ki
Apja: Madaru Mikuru
Anya: Hitucih Mikara
Jellem: segítőkész, de könnyen haragra gerjed, legtöbbször kerüli a feladatokat de ha kell készen áll bármire
Kinézet: kék haj, barna szem, 185 cm magas, (fekete farmer, barna bakancs, sötét kék köpeny, vörös mellény, szürke trikó, vörös fejkötő ez csak az emberi világban)
Zanpakuto neve: Tomboló fenevad
Zanpakuto fajtája: szél

Előtöri:

Amíg élt: A szülei Madaru Mikuru és Hitucih Mikara ők voltak a szülei. Egy Kis családba születem anyám 30 hozott a világra mikor megszületem ő volt az első akit megláttam. Apámat csak azután miután anyám oda adott neki. Miközben egyre nagyobb lettem egyre furább dolgokat láttam. Nagyjából 10 éves lehetem mikor a szüleim elváltak és én apámhoz kerültem és ő nevelt. Mikor 15 lettem apám jelentkezet rendőrnek egy ideig jól teltek a napjai míg én nem lettem 17 éves. Mikor egy rabláshoz hívták nem számitok nagy tűzharcra és ez lett a veszte. Nem számított ara ,hogy a tettesnek van egy társa. Mikor ezt megtudtam majdnem belehaltam a hiányába. Mikor 18 lettem mentem hazafelé a suliból és egy gyorshajtó elütőt a sulim mellet. Próbáltak visszahozni de nem sikerült.
Egy ideig bolyongtam a nagy semmiben mert az emberek már nem láttak akár ,hogy próbáltam felhívni magamra a figyelmet. Ekkor feltűnt egy ,hogy valami mintha követne hátrafordultam és egy hollow tűnt fel a nagy semmiből. Menekülök előle ahogy csak tudok de nem tudom lerázni. Hirtelen feltűnik egy fekete ruhás alak és levágja a hollowot. Odalép hozzám és azt mondja- Most már ideje átkelned. – és ráteszi a kardja markolata végét a homlokomra és eltünök.
Hanaku
Hanaku

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 16.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Madaru Hanaku Empty Re: Madaru Hanaku

Témanyitás  Abarai Renji Szer. Jan. 21, 2009 3:17 pm

Nos ez elég rövid és csak addig jutotál míg csak a perem vidékre jutotál. Kérlek bővisd ki és az akadémiai éveidről is írj le majd pár mondatott nem kell soknak lenni de legalább egy legyen ha megoldható és majd szólj egyik adminnak hogy ellenőrizze le vagy szólj nekem.
Ui.: Üdvözöllek az oldalon
Abarai Renji
Abarai Renji
Admin

Hozzászólások száma : 51
Csatlakozás ideje : 2008. Oct. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : A hátam közepén ahol van a helyem na nem tom

Vissza az elejére Go down

Madaru Hanaku Empty Re: Madaru Hanaku

Témanyitás  Hanaku Pént. Jan. 23, 2009 2:46 pm

Bocs ,hogy még nincs kész csak beteg voltam azt azért hagytam abba és még lesz egy kevés.
Hanaku
Hanaku

Hozzászólások száma : 2
Csatlakozás ideje : 2009. Jan. 16.
Age : 32

Vissza az elejére Go down

Madaru Hanaku Empty Re: Madaru Hanaku

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.